Listopad 2008

Nightwork - Globální oteplování

30. listopadu 2008 v 19:08 Klapka

Kdysi dávno jsem vám sem dávala video z příprav klipu skupiny Nightwork, teď už je to klip samotný. Posuďte takzvanou hymnu homosexuálů sami.


P.S. S první adventní nedělí u mě opět stoupla nervozita z toho, že nemám žádné dárky na Vánoce. Většinou mám nakoupené všechny dárky už po létě, a tak se nedivte, že jsem ze svého letošního zpoždění tak nervózní. Dneska jsem byla na koncertním rozsvěcení stromečku na náměstí. Také jsem si myslela, že tam něco seženu. Ale omyl, nalezla jsem jen asi pět stánků s občerstvením, jenže klobásu nebo svařák rozhodně nikomu balit pod stromeček nebudu. Byla bych vděčná, kdybyste mi sem třeba hodili nějaký zajímavý tip. Ovšem s pečením cukroví letos pozadu rozhodně nejsem. Aspoň něco. Užijte si zbytek první adventní neděle a celý advent vůbec, vždyť víte, že nikdo neví, kdy se tady zas objevím. Jen bych se tu chtěla zmínit, že od začátku nového měsíce, tedy od zítřka, se vám budu s největší pravděpodobností do komentářů podepisovat jinak. Hezký večer!

Mé bláznění při hodině občanské výchovy

11. listopadu 2008 v 17:03 (Ne)zajímavosti
Nechoďte na mě s funusem,
vždyť já jedu až s příštím turnusem!
Chci si užít zábavu
a né jen vytírat podlahu.
Moji milí, nemám na vás náladu..!

Pojďme ven,
žijme si svůj sen!
Vymýšlejme nápady
a lehněme si do trávy.
Moji milí, o životě mám jasné představy..!

Depky k sobě nepouštím,
radši slzy vysouším.
Je blázen ten, kdo se souží
a jen se městem smutně plouží.
Moji milí, nebudu se topit v loužích!

Tak šťastně tady žijme,
dobré duše k sobě slijme.
Je špatné jen přežívat
a do očí se sobě nedívat.
Moji milí, slyšme ve vítru krásu vát!

Bathory

1. listopadu 2008 v 22:51 Klapka
Tady je pár videí, která se týkají filmu Bathory. Miluju tenhle film. Některé scény jsou sice příšerné, ale celkové zpracování filmu je dokonalé.P.S. Ahoj moji nejmilejší, jak se daří? Já jsem si prázdniny náležitě užívala a zítra bude jako třešnička na dortu výborný muzikál Němcová. Nemůžu se dočkat. Kromě toho strašně moc potřebuji někoho mě milého obejmout, tak možná i proto se těším na zítřek. Musím říct, že moje delší nenávštěvnost divadla TaFantastika ve mě vzbuzuje až depresivní pocity. Mimo to mi teď v pokoji něco divně bzučí a nemůžu přijít na to, co to je . Mějte se krásně, užívejte poslední hodinu a devět minut soboty a dále pak neděli. Papa.