Duben 2008

Soutěž o nejhezčí fotku zvířete

28. dubna 2008 v 18:11 Pro soutěživce
Tak jsem se rozhodla, že zkusím, jestli se někdo přihlásí do soutěže o nejhezčí fotku zvířete. Ta fotka musí být ale vlastní. Přesněji řečeno, na fotce nemusí být vaše zvíře, ale ta fotka by měla být focena vámi. Teda..samozřejmě nezjistím, jestli jí fotila vaše kamarádka, tetička nebo dědeček, ale nesmí být stažená z internetu. Kdo chcete soutěžit, napište mi maila na miluju-zivot@seznam.cz, ve kterém mi v příloze pošlete fotku. Tahle soutěž neni omezená třeba jenom na koně nebo psy, ale můžete posílat fotky všemožných zvířat (kromě člověka, kterého nazvete zvěří). Dále mi do mailu napište vaše jméno a blog. To by mělo být asi tak všechno.

Lucka Bílá - Vyznanie

27. dubna 2008 v 21:55 Klapka

P.S. Ahojky, tak dneska jsem byla na muzikálu Láska je láska. Bylo to zase nádherný. V jednu už jsem byla v TaFantastice, v mém domově... Moje lásky milovaný mě opravdu zas dobili. Ať už samotným představením nebo jen jejich slovy, prostě tím, že jsou a že s nimi můžu být. Jsem jim za to moc vděčná. Nepředstavitelně, protože bez nich by můj život nebyl takový, jaký je dnes. Tak já zas popolítnu, mějte se moc krásně, užívejte života a taky napište, jak se máte a co je nového.

SB - lourtka.blog.cz

27. dubna 2008 v 21:35 Přátelé obydlí
A hned další SB. Má blog tady a je taky muzikálový nadšenec. Tak díky za spřátelení.

SB - never-ending-story.blog.cz

27. dubna 2008 v 20:33 Přátelé obydlí
Tak mé další SBéčko má blog tady. Vy se koukněte a já děkuju za spřátelení.

7.bleskovka

26. dubna 2008 v 22:40 Pro soutěživce
 1. Tak jak se tentokrát máte?

Lucka Bílá a Jiří Korn - Miss Moskva

26. dubna 2008 v 22:20 Klapka

P.S. Čauky, jak jste se dneska měli? Já snad jenom povím, že jsem tak trochu stěhovala pokoj. Ale jenom opravdu mírně. Nějak jsem přitom i uklízela a v jednom šuplíku jsem našla fotky ze školky v přírodě. No to jsem se pobavila. Ale teď si uvědomuji, že ráno jsem vlastně vstala s úmyslem se učit. A taky mi dochází, že jsem se k tomu nějak nedostala. To znamená, že už se k tomu ani nedostanu, páč po desátý hodině už se nemyslí a zítra jedu na tu Lásku. I když taky jsem se jednou učila v divadle. Jenže to bylo proto, že kdybych měla z testu špatnou známku, byl by ohrožen můj výjezd do divadla další víkend. A to riskovat nemůžu, jelikož je to horší než droga. To jsem po představení seděla v TaFantastice a naučila jsem se asi dva řádky, protože pak přišli moje lásky milovaný a bylo po učení. Tak co ... hlavně užívejte života!

Lucka Bílá a Boni Pueri - Pie Jesu

25. dubna 2008 v 23:15 Klapka
P.S. Ahojky moji stálí i nestálí návštěvníci, jak se máte? Já jsem teď přišla od roční sestřenky a tříletýho bratránka, páč jejich rodiče byli v kině. No a samozřejmě, že jakmile jsem přišla domů, sedla jsem k počítači. Zjistila jsem, že jsem na něm asi závislá. Nevím, jestli to v dnešní době vlastně jde jinak. Taky mi každý říká, že jsem závislá na mobilu a to je asi taky pravda. Až na výjimečné chvíle ho mám pořád v ruce a ťukam a ťukam. Kdybych měla kamarády z divadla pořád u sebe, tak bych asi pořád nesmskovala, protože píšu hlavně jim. Vlastně oni jsou ta moje největší závislost. Celá TaFantastika je závislost největší z největších. V neděli jedu na muzikál Láska je láska a úplně úděsně se těším. Sice na mě dost lidí kouká skrze prsty, ale co naplat, mě to prostě dobíjí baterky a ty lidi v divadle mi dodávají sílu, radost, naději, prostě dělají z mého života život neobyčejný a krásný, který bych nikdy nevyměnila. Tak se mějte taky krásně, užívejte jara, o víkendu má být hezky.


6. bleskovka

24. dubna 2008 v 14:56 Pro soutěživce
 1. Jak se máte?
 2. Když jste měli jít do první třídy, těšili jste se?
 3. Chodili jste do mateřské školy?
 4. Jaké bylo vaše první slovo? :-D
 5. Od kolika let se učíte nějaký cizí jazyk?
 6. Na co jste si nejčastěji hráli, když jste byli malí?
 7. Co vás baví?
 8. Kdo je pro vás důležitá osoba?
 9. Myslíte si, že máte svůj život pod kontrolou?
 10. Čeho se bojíte?
 11. Máte sourozence?
 12. A nakonec ... co chcete na diplom?

Moje nebáseň aneb rýmovačka, která se nerýmuje...

23. dubna 2008 v 15:48 (Ne)zajímavosti
Tohle jsem nějak splácala, když se mi zastesklo po lidech z TaFantastiky, takže před chvílí. Je to šílený, ale přesto.....
Jste slunce pro mou duši
které vždy dobře tuší
co chtějí slyšet moje uši
Jste jemný vánek chladný
který pohybem ladným
zajistí, aby byl můj život snadný
Radost děláte mi vskutku
a tak zaháníte všechny kapky smutku
které chtějí vylézt z koutku
Díky vám nepadám do propastí
ostré nože nejsou pro mne štěstí
to vaše oči vše dobré věstí
Můžu zahodit cigára
vždyť s vámi je větší zábava
a smůla mi jen z vlaku zamává
Po dobu té věčné slávy
stali se z vás moji kamarádi
věrní v červnu, v prosinci i v máji
Avšak když nemám vás vedle sebe
srdce mě steskem zebe
a nechci víc než cítit to vaše, co hřeje...

Diplomy za 5.bleskovku

22. dubna 2008 v 16:11 Pro soutěživce
Tak jako obvykle po sto letech mám diplomy za bleskovku. Ale byla to docela zajímavá bleskajda, dozvěděla jsem se, že kůň běhá. Jinak jestli to chcete vědět, kůň na obrázku byl Lipicán. Takže Gringer a následně Klalka odpověděly dobře.

Tereza Hálová

17. dubna 2008 v 21:38 (Ne)zajímavosti
Tereza Hálová je moc milý člověk a velmi talentovaná herečka. Narodila se ve znamení Berana, což podle mého docela sedí , přesně 17. dubna 1980. Už v útlém věku účinkovala ve školní kapele, se kterou dokonce jela dvě turné po Francii. Vystudovala autorské herectví na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Ale ani při studiu nezahálela a koncertovala s kapelou Manon 15. V devatenácti letech vstoupila do známé kapely Laura a její tygři, se kterou natočila desku Rytmus. Od té doby zpívala v mnohých kapelách a od roku 2003 se začla více věnovat vystudovanému herectví. V divadle TaFantastika ji můžete vidět v muzikálech Excalibur, Láska je láska a Obraz Doriana Graye. Skvělý muzikál Elixír života, který má derniéru 4.5.2008, hrála bohužel naposledy 13.4.2008 v roli Ďáblice. Dříve také alternovala hlavní ženskou roli Heleny/Edity. V této době také hraje v Národním divadle roli Tety z Liverpoolu v inscenaci Dobře placená procházka. Terka je také vášnivá rybářka, mimo muziky a divadla má ráda četbu, malování, fotografování a houbaření. Můžete si poslechnout tři písničky v Terezčiném podání, a to Jen jestli, Život je teď a Jeho fotek plný dům. Poslední písnička je z muzikálu Obraz Doriana Graye.

5.bleskovka

17. dubna 2008 v 15:10 Pro soutěživce
1) Jak se máte?
2) Jak to jde ve škole? (pokud tam tedy někdy zaskočíte)
3) Máte nějakou brigádu, popř. jakou?
4) Jaké jsou vaše oblíbené filmy?
5) Jaký je váš oblíbený muzikál?
6) Co plánujete na víkend?
7) Jste spokojeni se svým životem?
8) Váš oblíbený předmět ve škole? (klidně i bývalý)
9) Jaké umíte jazyky?
10) Co chcete na diplom?
11) Co je to za plemeno koně? (alespoň nějaký tip)

Lucka Bílá - Zimní královna

16. dubna 2008 v 19:16 Klapka
Nádherná písnička... sice ze začátku sice trochu vypadl text, ale i to u Lucky zbožňuju... Vždycky tak pěkně zapíská...Diplomy za 4.bleskovku

15. dubna 2008 v 16:21 Pro soutěživce
Tak konečně jsou tady diplomy za 4.bleskovku.

Lucka Bílá a Karel Gott - Krása

14. dubna 2008 v 19:42 Klapka
Tak tady je nový duet Lucky a Karla Gotta.

SB - wwwgrace.blog.cz

14. dubna 2008 v 19:11 Přátelé obydlí
A..dneska mám SBéčkový den, takže děkuju za spřátelení. Blog je tady.

SB - r-i-k-k-i.blog.cz

14. dubna 2008 v 19:08 Přátelé obydlí
A další SB, dvojče mýho SB Gringer ... Budu v tom mít zmatek. A blog je tady.